Si kreatívec, vývojár, obchodník?

Hiring

Hľadáme šikovných ľudí

Chceš do profi tímu?

Hľadáme šikovných ľudí do nášho obchodného aj vývojového tímu. Zašli potrebné informácie a daj nám o sebe vedieť. Budeme Ťa kontaktovať…

Výhody

Zaujímavá práca v inovatívnej agentúre – SoftwareHouse, s medzinárodnými referenciami, globálnymi projektmi, mladým kolektívom, partnerským prístupom.

Aktuálne pracovné ponuky:

Product / Sales Manager
Hľadáme šikovných ľudí do nášho obchodného tímu – obchodné zastrešenie pre on-line projekty. Zašli potrebné informácie a daj nám o sebe vedieť.

Výhody:

  • perspektívne odvetvie pre kariéru
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť “home office”
  • motivačné odmeňovanie
  • možnosť pracovať na zaujímavých projektoch
  • medzinárodná klientela

Požiadavky:

  • nutná prax v danom odvetví alebo prax s predajom služieb min. 2 roky
  • nutný základný prehľad internetových technológií, webdesign
  • vyžadujeme samostatnosť a komunikatívnosť
  • podrobné reportovanie výkonu práce za každým aktívnym dňom
  • zodpovednosť za plnenie úloh

Náplň práce:

  • predaj služieb a starostlivosť o existujúcich zákazníkov projektov
  • aktívne vyhľadávanie novej firemnej klientely projektov
  • lokálna propagácia projektov

Ohodnotenie:

Po úspešnej 3 mesačnej skúšobnej lehote, obchodný zástupca môže získať pridelený fix, preplácanie režijných nákladov, telefón s neobmedzeným paušálom. V priebehu 3 mesačnej skúšobnej doby je OZ vyplácaný na základe provízie z predaja podľa vopred dohodnutých zmluvných podmienok.

Apple/Android App Developer
Ideálny kandidát je absolvent vysokej alebo strednej školy, prípadne študent, ktorý má bohaté skúsenosti s vývojom aplikácií, JavaScript mu nie je cudzí a nevzdáva sa ani pri najťažších problémoch a stále príde s minimálne jedným riešením problému.

Skúsenosti:

  • predošlé skúsenosti s programovaním, dizajnom, analýzou mobilných aplikácií pre platformu Android a iOS
  • znalosť OO metodík vývoja IS
  • znalosť HTML a JavaScript
  • znalosť CSS, XML, SQL, JAVA, Objective C, Xcode
  • ochota napredovať, učiť sa, kreatívne myslenie pri vývoji
  • lojalita voči zamestnávateľovi, zotrvanie na pozícii

Výhody:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!