Affiliate program je provízny systém pre šikovných marketérov. Ponúknite svojim existujúcim alebo novým klientom naše kreatívne služby a získajte nový zdroj príjmov a rozšírenie svojho portfólia.

Ste existujúca reklamná agentúra?

V danom prípade máte výborné postavenie a existujúcu klientelu, ktorá má naozaj záujem prezentovať svoj biznis a nechať si poradiť. Avšak skôr ako sa sami sústredíte na samotnú reklamnú kampaň, je potrebné zvládnuť ten najhlavnejší bod – vytvoriť štýlovú webovú prezentáciu klienta. A práve tu Vám vieme poskytnúť partnerské benefity.

Prečo by ste strácali klienta a čakali so spustením reklamných kampaní, kým si klient vyrieši výrobu webstránky niekde inde? Predsa už pri vytváraní kampane máte ako správni marketéri jasnú predstavu, čo klient potrebuje a aký typ kampane mu pomôže. Po spoločnej konzultácii tak vieme klientovi veľmi rýchlo pripraviť najvhodnejšiu variantu webstránky a nemusíte posielať klienta k ďalším dverám. Pokiaľ Vy nastavíte a graficky pripravíte klientovi tu správnu kampaň, my mu pripravíme na mieru šitú webovú stránku, a kampaň sa môže spustiť.

Poskytneme servis

Ako marketéri nemusíte mať vždy aktuálny prehľad v dátových službách a programovaní. Pre Vášho klienta vyberieme vždy najkvalitnejšiu službu na trhu, vyriešime hostingové i doménové požiadavky. Môžeme taktiež priamo za Vás riešiť technický helpdesk priamo s klientom pri tvorbe webstránky.

Majte čas na svoju prácu

Môžete sa v pokoji venovať práci, ktorej rozumiete najlepšie! Nemusíte prijímať nových ľudí, riešiť pravidelné školenia a dilemu, či budete mať dostatok klientov na vykrytie platov. Hotové stránky na mieru dodáme klientovi už aj do 5 dní a bez zmluvných viazaností na Vaše odbery.

Nové benefity a zárobky

Vašim klientom poskytneme úplne rovnaké benefity, ako našim vlastným. V konečnom dôsledku tak nemusíte zarábať iba na provízii z dodanej služby, ale aj z doplnkových benefitov, ktoré neustále vylepšujeme a pracujeme aj na nových B2B projektoch.

Začínate rozbiehať vlastný biznis?

 

Ak ste dobrý obchodník, určite ste si neraz povedali, že sa osamostatníte. V prípade, že sa už na to chystáte a segment webdesignu je jeden z tých, ktorý by ste si trúfali v rámci svojho portfólia zastrešovať, určite nám dajte o sebe vedieť!

Vytvoríme Vám vlastný branding na mieru, poskytneme hosting a vytvoríme personalizovanú webstránku. Je už len na Vás, aké ceny a služby si vyberiete v spolupráci s nami. Poskytneme Vám silné nástroje a kvalitný helpdesk na to, aby ste mohli rýchlo rásť. Samozrejme ako bonus získajú Vaši klienti rovnaké benefity, ako tí naši.

iProfil_garancia

✔ Garantujeme profesionálny prístup k projektom (nie sme novovzniknutá agentúra s otáznou minulosťou a žiadnymi skúsenosťami, naše projekty v priebehu rokov využilo a využíva niekoľko miliónov užívateľov – RealVEA.sk, Unpaid.SupportGlobalVEA.sk, iFakturacia.sk, …).

✔ Garantujeme pre partnerov rovnaké benefity, aké ponúkame vlastným klientom.

✔ Garantujeme neustály progres služieb a nové vlastné projekty pre zlepšenia B2B služieb.

Máte záujem byť našim partnerom?

Vyplňte tento krátky dotazník a budeme Vás čo najskôr kontaktovať.
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!