Niekedy je proste z hľadiska celkových nákladov výhodnejšie poveriť externú firmu a získať tak najefektívnejší, najrýchlejší a najlacnejší spôsob ako napredovať bez rizikových nákladov.

Napreduje Vaša firma?

Gratulujeme! Avšak v danom prípade ste už neraz riešili dilemu, ako zastrešiť svoje marketingové aktivity a správcu svojho webu/blogu. Prišli otázky ako: Budem sa to učiť a spravovať to sám? Poverím niekoho a pošlem na školenie? Prijať nového zamestnanca? Čo ak nebude dobrý? …

Optimálnym riešením je Outsouring! Pre Vás je to výhodná forma využívania služieb externej firmy v takom rozsahu, v akom Vám to práve v danej chvíli vyhovuje. Na jednej strane u Vás dochádza k šetreniu na mzdových nákladoch, zamestnaneckých bonusoch, strave, telefóne, doprave, priestoroch a drahých školeniach, a na druhej strane okamžite získavate do firmy profesionálov v odbore a iba na čas, aký je práve potrebný.

Formou Outsourcingu vieme pre firmy zastrešiť všetky naše ponúkané služby. Outsourcing je vhodný najmä pre firmy, ktoré prevádzkujú stránky s väčším množstvom publikovaných informácií a potrebujú tieto stránky často spravovať, aktualizovať, prípadne zvyšovať hodnotu stránky marketingovými aktivitami, budovaním SEO, či zabezpečiť neustály technologický vývoj.

Máte vlastnú webdesign agentúru?

Ak ste presvedčili klientov o svojich kvalitách, určite ste si už neraz povedali, že by sa Vám zišli ďalší ľudia do tímu. Váhate však, či náhodou zákazky neklesnú a nebudete mať problémy s výplatami. V tomto prípade máme rovnaké priority a klient nemôže predsa čakať na webstránku niekoľko mesiacov.

Presne v takýchto prípadoch sa aj Vám zíde šikovný tím, ktorý Vám v danej chvíli dokáže odbremeniť určitý tlak na časový sklz a aj Vám sa zíde efekívny Outsourcing od „kolegov“. Bez akýchkoľvek viazaností – v takom rozsahu, a iba na taký čas, aký je práve potrebný. Náš HelpDesk môže použiť v komunikácii s Vašim klientom aj Vami poskytnutý dočasný e-mail, ako platný člen Vášho tímu.

iProfil_garancia

✔ Garantujeme profesionálny prístup k projektom (nie sme novovzniknutá agentúra s otáznou minulosťou a žiadnymi skúsenosťami, naše projekty v priebehu rokov využilo a využíva niekoľko miliónov užívateľov – RealVEA.sk, Unpaid.Support, GlobalVEA.sk, iFakturacia.sk, …).

✔ Garantujeme pre partnerov rovnaké benefity, aké ponúkame vlastným klientom.

✔ Garantujeme neustály progres služieb a nové vlastné projekty pre zlepšenia B2B služieb.

Máte záujem byť našim partnerom?

Vyplňte tento krátky dotazník a budeme Vás čo najskôr kontaktovať.
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!