Ako vývojová agentúra sa aj my snažíme vytvárať rôzne online projekty pre podporu podnikania a rôzne B2B platformy. Tu je ich stručný prehľad.

Potrebujete faktúrovať či sledovať sklad?

Projekt iFakturacia.sk – Vystavovanie faktúr, dodacích listov či objednávok nebolo nikdy jednoduchšie. Zadarmo pomôže nakopnúť každý druh biznisu. Intuitívne a jednoduché užívanie zvládne teraz ktokoľvek. Nemusíte sa báť ťažkopádnych účtovných systémov a nastavení, u nás stačí iba pár klikov aby ste okamžite zrealizovali to čo práve potrebujete.

Pripravili sme reklamu cielenú priamo pre podnikateľov! Prvý fakturačný online systém pre podnikateľov, kde aj Vy môžete zverejniť svoju reklamu! Prehľadný prezentér služieb/akcií pre podnikateľov hneď po prihlásení sa do systému. Taktiež reklamný banner na každom vygenerovanom PDF dokumente v systéme. Teda Faktúry,Dodacie listy a Objednávky, ktoré sa doručujú ako doklady ďalším podnikateľom. To ponúka prirodzené a efektívne šírenie reklamy medzi podnikateľmi.

Máte nevyplatené faktúry?

To nás veľmi mrzí, ale aj to patrí k biznisu a nie len na Slovensku. Prišiel čas, aby ste začali bojovať za ozdravenie korektných B2B vzťahov a pridali svojho dlžníka do projektu NevyplatenaFaktura.sk.

Projekt „unpaid.support“ vznikol ako možná prevencia pred vytváraním platobnej neschopnosti podnikateľov, pre ochranu ich nákladov a času pred inými neplatiacimi podnikateľmi, ktorí za svoje objednané služby/tovar „zabudli“ zaplatiť.

Pridaním dlžníka do projektu „unpaid.support“ upozorníte iných na nesolventnosť firmy, ktorá v tejto chvíli nedokáže plniť finančné záväzky. Avšak aj inak solídnej firme sa môže stať, že práve doplatila na vlastných dlžníkov a nedokáže ďalej uhrádzať faktúry. Preto sa snažíme rozlišovať práve takéto prípady pri zadávaní nevyplatených faktúr.

Máte realitnú kanceláriu alebo autobazár?

Projekt GlobalVEA Vám ponúka správu Vašej kancelárie, pobočiek, maklérov / dealerov, klientov a samozrejme Vašich ponúk. Projekt je určený pre realitné kancelárie a autopredajcov.

Vaše ponuky stále po ruke! Prezentujte svoje ponuky na webe a cez naše podporné produkty obsahujúce aj populárne iOS a Android mobilné aplikácie. Novinkou sú regionálne inzertné servery s cielenou inzerciou a PPC reklamou.

On-line správcovský systém GlobalVEA ponúka okamžitý prístup Vám a Vašim zástupcom k ponukám a klientom. Žiadna inštalácia do PC! Správa pobočiek Vám zabezpečí prehľad maklérov/dealerov a ich ponúk v daných pobočkách. Vytvorte si vlastnú firemnú štruktúru on-line.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!